Wesele Rezydencja Luxury Hotel – Przygotowania w apartamentach hotelu

Wesele Magdy i Piotra, które miało miejsce w Rezydencji w Piekarach Śląskich na długo zapadnie w naszej pamięci, a dzięki fotografiom, również w pamięci wielu innych osób. Klimat słonecznego wrześniowego dnia, uśmiechy, dobre słowa, ale i piękne dodatki w cudownych hotelowych pokojach. Nie bez powodu reportaż zaczynamy zdjęciami zaproszeń i ślubnej papeterii autorstwa Sylwii z Love&Paper .To wlaśnie one swoją kolorystyką oraz motywem zaczerpniętym z holenderskiej porcelany wprowadzają nas w klimat tego ślubu. Magda i Piotr na codzień mieszkają właśnie w Holandii, a porcelanowa uroda Magdy idealnie pasuje do takiej właśnie pastelowej stylistyki.

Autorką większości fantastycznych pomysłów i koordynatorką uroczystości była Gosia z agencji Anioły Przyjęć i trzeba przyznać, że wykonała swoją pracę z ogromną pasją! Sami spójrzcie na te delikatne koronki, ornamenty na papeterii i odcienie błękitu na prezentach dla rodziców i świadków!

Za niezwykły, porcelanowy makijaż Magdy i druhen odpowiadała w tym dniu doskonała Ania Bułkowska i tutaj również nie trzeba wiele dodawać, wystarczy, że spojrzycie na zdjęcia. Przygotowania były iście królewskie, a zarazem ciepłe i serdecznie, dzięki osobistym podziękowaniom dla bliskich, które narzeczeni postanowili złożyć w intymnej atmosferze pokoi zamiast tradycyjnie, na weselu.

hotel rezydencja luxuryzaproszenia ślubnefine art wedding photography śląskprzygotowania panny młodej rezydencjaprzygotowaniadetale panny mlodejrezydencja luxury hotel

Wesele w Rezydencji – Ślub w Świerklańcu

Jeśli planujecie wesele w Rezydencji w Piekarach Śląskich to zapewne zastanawiacie się, gdzie w okolicy można urządzić kościelną ceremonię. Park w Świerklańcu jest uroczym miejscem, a mały kościółek, ukryty wśród drzew jest wprost wymarzony na kameralną uroczystość wśród bliskich i przyrody. Niegdyś służył on mieszkańcom świerklanieckiego pałacu, a teraz idealnie pasuje do eleganckich ślubów w romantycznym, nieco staromodnym stylu. Do tego światło witraży w błękitno różowych barwach idealnie zgrało się z pudrową kolorystyką całej uroczystości. Nie wiem czy to było zamierzone, czy los tak sprawił, żeby dzień ślubu Magdy i Piotra był jeszcze piękniejszy i doskonalszy!

świerklaniec kościół w parkuświerklaniec kościół w parkuślub w świerklańcuślub w świerklańcuślub w świerklańcuślub w świerklańcu

Wesele w Rezydencji Luxury Hotel w Piekarach Śląskich

No i przechodzimy do głównej atrakcji tego dnia – zabawy weselnej! Wesele w Rezydencji to samo w sobie wydarzenie, ale pod okiem koordynatorek z agencji Anioły Przyjeć, to naprawdę królewska impreza. Tutaj w pełni rozkwitły błękitno-miętowe dekoracje Agaty Wylenzek .Spójrzcie tylko na te kwiaty spływające ze stołów i stojaków! Do tego papeteria od Love&Paper, podziękowania od gości w formie listów w butelce, obrusy w kolorze dusty blue… Możnaby długo wymieniać, ale lepiej popatrzeć i nacieszyć oczy.

wesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotel

Sesja ślubna w Rezydencja Luxury Hotel

Wesele w Rezydencji ma jeszcze ten plus, że można w trakcie wesela wyjść na krótką sesję, równocześnie nie pozostawiając gości samym sobie. Na sesji  w hotelowym ogrodzie, który jest niezwykle piękny o każdej porze roku, przed wszystkim wszyscy dobrze się bawili. Sesja ślubna w trakcie wesela ma właśnie taki cel – uchwycić radość i emocje, które tylko i wyłącznie w dniu ślubu są takie wyjątkowe. Poza tym, to jedyna okazja, żeby do sesji włączyć także drużbów i druhny, tym przypadku idealnie dopasowanych kolorystycznie do tematyki wesela, spójrzcie tylko na sukienki, paznokcie i makijaże!

Trzeba przyznać, że pampasowe trawy posadzone w ogrodach hotelu idealnie wpasowały się w pastelowy klimat ślubu, a różowawy zachód słońca dopełnił kolorystyki zdjęć na sesji w dniu ślubu. Przy okazji musimy wspomnieć, że szczególnie wyjątkowe wrażenie robi ten ogród jesienią, a pampasowe trawy nawet w listopadzie przepięknie się prezentują!

wesele w rezydencji w piekarachwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotel

Wesele Rezydencja Luxury Hotel – tańce i zabawa!

Zabawa na parkiecie sali lustrzanej gwarantuje kameralność, ale jednocześnie niezwykle luksusowy klimat wesela. Można być blisko swojej rodziny i znajomych, a zarazem poczuć się niezwykle elegancko. Wystroju dopełniają kelnerzy serwujący posiłki pod metalowymi paterami z godnością właściwą dla najbardziej ekskluzywnych dań. Gdy do tego doda się dekoracje florystyczne  od Agaty Wylenzek to mamy prawdziwe królewskie wesele w Rezydencji! Warto również zadbać o klimatyczne oświetlenie, które ułatwiają listwy ledowe zainstalowane bezpośrednio w sali, w tym przypadku bardzo stonowane, w odcieniach błękitu, zieleni i złota.

wesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele w rezydencji w piekarachwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotel

Wesele Rezydencja Luxury Hotel – Piekary Śląskie.

Fotografia: Zuzanna i Marcin Karetta

Organizacja i konsultacja: Anioły Przyjęć / Małgorzata Kochanek

Florystyka: Agata Wylenzek.

 

Privacy Preference Center