Cześć!

 

Nazywamy się Zuza i Marcin – jesteśmy małżeństwem fotografów i wspólnie od 12 lat tworzymy WSPOMNIENIA. Tak, fotografia ślubna to taka nasza  superMOC . Ponieważ Twój mózg jest jak twardy dysk utrwalone chwile z czasem zacierają się w pamięci, zastępowane są przez inne, ważniejsze na ten moment. Po wielu latach przetrwa już tylko to, co zostało dodatkowo wzmocnione – przez FOTOGRAFIĘ – to od nas zależy jaki obraz stanie się Waszym wspomnieniem.
Tak, wiemy, że to odpowiedzialne zadanie, ale uwielbiamy tworzyć dla Was obrazy pełne miłości, światła i pokazujące relację między ludźmi. Bo ślub to WASZE święto, podczas którego celebrujecie MIŁOŚĆ i bliskość między Wami, ale też z Waszymi rodzinami i przyjaciółmi, z którymi potem dzielicie obrazy i wspomnienia.
Fotografia ślubna to nie tylko zdjęcia, ale także i przede wszystkim LUDZIE i ich HISTORIA.
Chcemy, żebyście mogli w pełni przeżywać i świętować te chwile nie rozpraszając swoich myśli na rozpamiętywanie tego co mogło pójść inaczej lub myśleniu o tym co jeszcze jest do zrobienia. Dlatego w dniu ślubu nie reżyserujemy tego co się dzieje, ale delikatnie podpowiadamy, pomagamy zza kulis, aby wszystko miało jak najbardziej sprawny przebieg. To pomaga nam w osiągnięciu pięknych kadrów, ale też Wam pozwala się uspokoić i cieszyć chwilą, zamiast myśleć o tym, czy aby wszystko dobrze wypada na zdjęciach.

Mamy w ofercie różne pakiety, ale dla pełnego efektu polecamy naszą pracę w DUECIE!

 

Napisz do nas lub jeszcze lepiej zadzwoń – chętnie wysłuchamy Waszych pomysłów i historii, a potem wspólnie ustalimy jak najpiękniej uwiecznić WASZ WIELKI DZIEŃ!
Pozdrawiamy Was ciepło,
Zuza i Marcin Karetta
fotografia ślubna

Zuza Karetta


W naszym duecie to Zuza specjalizuje się w subtelnych portretach i pastelowych ujęciach kwiatów i detali. Uwielbia ręcznie robione OZDOBY, kaligrafowaną papeterię, biżuterię po babci i uważa, że w dniu ślubu takie drobne DETALE mają wartość emocjonalną…

…a EMOCJE to podstawa fotografii. Wasze uśmiechy, drobne gesty miłości, wyrazy twarzy gości podczas pierwszego tańca czy łzy rodziców podczas przysięgi to momenty, która Zuza chętnie wyłowi spośród zgiełku panującego w dniu ślubu.

Tym bardziej, że po za fotografią pasją Zuzy jest joga i zgłębianie tajemnicy jak zachować równowagę i balans w ciągle zmieniającym się świecie.

Namaste!

Marcin Karetta


Pasją i drugim zawodem Marcina jest fotografowanie i obserwacja dzikiej przyrody, dlatego w naszym duecie to właśnie on okazuje się niezawodny kiedy sprawy przybierają dynamiczny obrót. SZALONE TAŃCE i zabawy podczas wesela czy REPORTAŻ z nagłymi zwrotami akcji  to jego specjalność!

Ma na swoim koncie wiele książek i publikacji przyrodniczych, w tym National Geographic, więc jeśli zagadasz go o jakiś temat związany z dziką przyrodą Polski to niewykluczone, że rozmowa potrwa kilka godzin.

Te zainteresowania sprawiają również, że jako fotograf na ślubie potrafi być niewidoczny, jednocześnie bacznie obserwując warte uwiecznienia SYTUACJE.

fotografia ślubna

Zuza i Marcin Karetta – Fotografia Ślubna Śląsk – działamy głównie na terenie województwa Śląskiego, Opolskiego i Małopolskiego, ale dojedziemy wszędzie!