Oferta Fotografia Ślubna 2023

Reportaż ślubny "Kameralny"

Podstawą ślubnej pamiątki, którą chcemy dla Was stworzyć są subtelne i estetyczne zdjęcia detali, portrety ludzi i emocje towarzyszące tym chwilom. Niewątpliwie w centrum wydarzeń jest tu ślubna przysięga, ale także pełne skupienia chwile przygotowań i radosne momenty spotkania z najbliższymi. Dlatego nasz podstawowy pakiet zawiera to co najważniejsze, w spokojnej, kameralnej formie.

Jeden fotograf będzie Wam towarzyszył podczas przygotowań, ceremonii i 3 h wesela (max 6 h reportażu).

Sesja portretowa i zdjęcia grupowe w trakcie przyjęcia.

Otrzymacie 200 zdjęć, które sami wybierzecie z większej ilości.

Dostaniecie też 50 odbitek 15×23 cm w eleganckim introligatorskim pudełku.

Zdjęcia będą dostępne w galerii internetowej dla Was i Waszych bliskich.

Zapytaj o cenę
oferta fotografia ślubna 2021

Reportaż ślubny "Nasz Wielki Dzień"

Jeśli planujecie większą imprezę, dużo gości i chcecie abyśmy uwiecznili więcej zabaw i atrakcji weselnych to polecamy rozszerzenie pakietu kameralnego o drugiego fotografa i więcej godzin.

Dwójka fotografów  – będziemy z Wami na przygotowaniach u pani i pana młodego, podczas ceremonii oraz 7 h zabawy weselnej (max 10 h reportażu).

Otrzymacie 400 zdjęć, które sami wybierzecie z większej ilości, którą przedstawimy Wam do wglądu. Wszystkie w wersji gotowej do druku, poddane obróbce i naturalnemu retuszowi.

Sesja portretowa i zdjęcia grupowe w trakcie dnia ślubu są również w cenie pakietu. W trakcie reportażu będziemy cały czas do Waszej dyspozycji!

Wszystkie zdjęcia będą dostępne w galerii na hasło abyście mogli dzielić się nimi z bliskimi w każdym miejscu na świecie.

Dodatkowo otrzymacie od nas 70 wydruków w eleganckim pudełku wraz z pendrivem.

Jesteśmy z Wami we dwójkę, więc możemy towarzyszyć Wam jednocześnie np podczas przygotowań w innych miejscach, czy też robić zdjęcia z różnych punktów widzenia, np podczas ceremonii w kościele.

Zapytaj o cenę

Dodatki do pakietów

Powyższe pakiety sami możecie zmodyfikować:

 • chcecie abyśmy towarzyszyli Wam aż do oczepin? dodajcie dodatkowe godziny reportażu
 • pragniecie otrzymać więcej zdjęć w formie drukowanej lub obdarować nimi najbliższych? oferujemy fotoalbum jeden lub w zestawie x3
 • chcielibyście dostać jeszcze więcej zdjęć? nie ma problemu! dodatkowe ujęcia można będzie dokupić
 • marzy Wam się sesja plenerowa w innym dniu? zapraszamy do oferty sesji plenerowych poniżej

Podstawą jest komunikacja, dlatego piszcie śmiało o Waszych potrzebach i pomysłach!

Zapytaj o cenę

Niech to będzie Wasz najpiękniejszy Dzień. Bądźcie dla siebie całym światem. My ten Świat zamkniemy w pięknych kadrach, które zostaną z Wami na całe życie.

fotografia ślubna śląsk sesja ślubna kaolin

Ślubna Sesja Plenerowa

Sesja plenerowa w zupełnie innym dniu, tam gdzie chciecie, tam gdzie sobie wymarzyliście, albo w miejscu, które kojarzy Wam się z pięknymi chwilami.

Spędzimy razem kilka godzin spacerując, śmiejąc się i w luźnej atmosferze wykonamy dla Was zarówno portretowe ujęcia jak luźne lifestylowe fotografie.

Otrzymacie 50 zdjęć, które sami wybierzecie spośród wykonanych i które zostaną poddane bardzo starannej obróbce i retuszowi. Dostaniecie je w formie prywatnej galerii,  elegancki pendrive z nagranymi zdjęciami oraz jako odbitki 15 x 23 cm w introligatorskim aksamitnym pudełku.

 • cena zawiera dojazd do 60 km od Żor
 • koszt dodatkowych ujęć 25 zł / sztuka
 • czas trwania sesji 2-3 h
Cena od 1800 zł*

Sesje Fotograficzne 2021

Sesja Fotograficzna "Blisko"

Szybka sesja rodzinna, ciążowa, narzeczeńska… lub jaka tylko chcesz. Spotykamy się w jednym miejscu, może to być w plenerze lub np u Was w domu. Pracujemy wspólnie nad ujęciami portretowymi, które zostaną z Wami na długo, oprawione w ramkę lub wklejone do albumu.

Sami wybierzecie 15 ujęć z wszystkich wykonanych na sesji, a my poddamy je starannej obróbce i retuszowi.

Otrzymacie zdjęcia w wersji cyfrowej do pobrania z galerii wprost na Wasz komputer,  a także w postaci odbitek 15 x 23 cm.

 • cena zawiera dojazd do 20 km od Żor
 • koszt dodatkowych ujęć 25 zł/ sztuka
 • czas trwania sesji 45 min-1 h
Cena od 600 zł*

Sesja Fotograficzna "Wycieczkowo"

Dłuższa sesja w tylu lifestyle. Również może być to sesja rodzinna, narzeczeńska czy ciążowa, ale tym razem będziemy mieć więcej czasu aby wybrać się do kilku miejsc, gdzie w luźnej atmosferze wykonamy zdjęcia dokumentujące chwile z Waszego życia: zabawę z psem na trawie, podskoki na łące o zachodzie słońca, zwiedzanie uliczek starego miasta lub coś innego, co pasuje do Waszego sposobu spędzania czasu.

Wybierzecie 25 ujęć z wszystkich wykonanych, a my poddamy je starannej obróbce i retuszowi.

Otrzymacie zdjęcia w wersji cyfrowej do pobrania z galerii wprost na Wasz komputer, a także w postaci odbitek 15 x 23 cm.

 • cena zawiera dojazd do 40 km od Żor
 • koszt dodatkowych ujęć 25 zł / sztuka
 • maksymalny czas trwania sesji 1-2 h
Cena od 1000 zł*

Często zapraszamy też na mini-sesje w okazyjnych cenach. Obserwuj nasz profil na Facebooku aby być na bieżąco i nie przegapić okazji!

*Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego Pragniemy wspomnieć, że równocześnie prowadzimy rozmowy z wieloma potencjalnymi klientami i jedyną gwarancją rezerwacji terminu jest podpisanie umowy i wpłata zadatku w wysokości 20% ceny zlecenia.