Oferta Fotografia Ślubna 2021

Reportaż ślubny "To co Najważniejsze"

Dwójka fotografów – będzie Wam towarzyszyła podczas najważniejszych chwil dnia ślubu, w sumie do 12 h reportażu.

Otrzymacie 350 zdjęć, które sami wybierzecie z większej ilości, którą przedstawimy Wam do wglądu. Wszystkie w wersji gotowej do druku, poddane obróbce i naturalnemu retuszowi.

Sesja portretowa i zdjęcia z gośćmi podczas wesela – jeśli tylko sobie zażyczycie, będę do Waszej dyspozycji cały czas w trakcie trwania zlecenia.

Gotowe zdjęcia będą dostępne w galerii na hasło abyście mogli dzielić się nimi z bliskimi na całym świecie.

Dodatkowo otrzymacie również 70 wydruków w eleganckim pudełku bo nie ma to jak namacalnie poczuć piękno swoich zdjęć na papierze. W pudełku znajdziecie również pendrive z nagranymi wszystkimi Waszymi zdjęciami.

Zapytaj o cenę
fotograf wesele śląsk
oferta fotografia ślubna 2021

Reportaż ślubny "Nasz Wielki Dzień"

Dwójka fotografów – Zuza i Marcin (lub inny fotograf, ale zawsze profesjonalny i zajmujący się fotografią ślubną) – będziemy Wam towarzyszyć od przygotowań aż do oczepin. Zaczynamy 2-3 h przed ceremonią i jesteśmy z Wami do zabaw oczepinowych. Liczy się dla nas kompletna historia, którą chcemy Wam dostarczyć, aby opowiadała o Waszym dniu ślubu.

Otrzymacie 500 zdjęć, które sami wybierzecie z większej ilości, którą przedstawimy Wam do wglądu. Wszystkie w wersji gotowej do druku, poddane obróbce i naturalnemu retuszowi.

Wszystkie zdjęcia będą dostępne w galerii na hasło abyście mogli dzielić się nimi z bliskimi w każdym miejscu na świecie.

Dodatkowo otrzymacie od nas 70 wydruków w eleganckim pudełku oraz 3 przepiękne Fotoalbumy w introligatorskiej oprawie. Dla Was i rodziców, albo świadków – dzielcie się swoją miłością z bliskimi! W pudełku znajdziecie także pendrive z nagranymi wszystkimi Waszymi zdjęciami.

Sesja portretowa i zdjęcia grupowe w trakcie dnia ślubu są również w cenie pakietu. W dniu ślubu będziemy cały czas do Waszej dyspozycji!

Od rana jesteśmy z Wami we dwójkę, więc możemy towarzyszyć Wam jednocześnie np podczas przygotowań, czy też robić zdjęcia z różnych punktów widzenia, np podczas ceremonii w kościele.

Zapytaj o cenę

Reportaż ślubny "Kameralny"

Jeżeli z jakiegoś powodu wolicie bardziej kameralną obsługę i krótszy czas wykonywania reportażu, a co za tym idzie niższe koszty naszej obsługi to poniższy pakiet jest dla Was!

Jeden fotograf będzie Wam towarzyszył przez 6 godzin reportażu.

Sesja portretowa i zdjęcia grupowe w trakcie przyjęcia.

Otrzymacie 150 zdjęć, które sami wybierzecie z większej ilości.

Dostaniecie też 50 odbitek 15×23 cm w eleganckim introligatorskim pudełku.

Zdjęcia będą dostępne w galerii internetowej dla Was i Waszych bliskich.

Dodatki, o których sami zdecydujecie:

dodatkowa godzina reportażu  +200zł

drugi fotograf +800 zł

każde dodatkowe ujęcie +9 zł

fotoalbumy i odbitki 

Zapytaj o cenę

Niech to będzie Wasz najpiękniejszy Dzień. Bądźcie dla siebie całym światem. My ten Świat zamkniemy w pięknych kadrach, które zostaną z Wami na całe życie.

fotografia ślubna śląsk sesja ślubna kaolin

Ślubna Sesja Plenerowa

Sesja plenerowa w zupełnie innym dniu, tam gdzie chciecie, tam gdzie sobie wymarzyliście, albo w miejscu, które kojarzy Wam się z pięknymi chwilami.

Spędzimy razem kilka godzin spacerując, śmiejąc się i w luźnej atmosferze wykonamy dla Was zarówno portretowe ujęcia jak luźne lifestylowe fotografie.

Otrzymacie 50 zdjęć, które sami wybierzecie spośród wykonanych i które zostaną poddane bardzo starannej obróbce i retuszowi. Dostaniecie je w formie prywatnej galerii,  elegancki pendrive z nagranymi zdjęciami oraz jako odbitki 15 x 23 cm w introligatorskim aksamitnym pudełku.

  • cena zawiera dojazd do 120 km od Żor
  • koszt dodatkowych ujęć 25 zł / sztuka
  • maksymalny czas trwania sesji 3 h
Cena od 1800 zł*

Sesje Fotograficzne 2021

Sesja Fotograficzna "Blisko"

Szybka sesja rodzinna, ciążowa, narzeczeńska… lub jaka tylko chcesz. Spotykamy się w jednym miejscu, może to być w plenerze lub np u Was w domu. Pracujemy wspólnie nad ujęciami portretowymi, które zostaną z Wami na długo, oprawione w ramkę lub wklejone do albumu.

Sami wybierzecie 15 ujęć z wszystkich wykonanych na sesji, a my poddamy je starannej obróbce i retuszowi.

Otrzymacie zdjęcia w wersji cyfrowej do pobrania z galerii wprost na Wasz komputer,  a także w postaci odbitek 15 x 23 cm.

  • cena zawiera dojazd do 20 km od Żor
  • koszt dodatkowych ujęć 25 zł/ sztuka
  • maksymalny czas trwania sesji 1 h
Cena od 600 zł*

Sesja Fotograficzna "Wycieczkowo"

Dłuższa sesja w tylu lifestyle. Również może być to sesja rodzinna, narzeczeńska czy ciążowa, ale tym razem będziemy mieć więcej czasu aby wybrać się do kilku miejsc, gdzie w luźnej atmosferze wykonamy zdjęcia dokumentujące chwile z Waszego życia: zabawę z psem na trawie, podskoki na łące o zachodzie słońca, zwiedzanie uliczek starego miasta lub coś innego, co pasuje do Waszego sposobu spędzania czasu.

Wybierzecie 25 ujęć z wszystkich wykonanych, a my poddamy je starannej obróbce i retuszowi.

Otrzymacie zdjęcia w wersji cyfrowej do pobrania z galerii wprost na Wasz komputer, a także w postaci odbitek 15 x 23 cm.

  • cena zawiera dojazd do 70 km od Żor
  • koszt dodatkowych ujęć 25 zł / sztuka
  • maksymalny czas trwania sesji 2 h
Cena od 1000 zł*

Często zapraszamy też na mini-sesje w okazyjnych cenach. Obserwuj nasz profil na Facebooku aby być na bieżąco i nie przegapić okazji!

*Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego Pragniemy wspomnieć, że równocześnie prowadzimy rozmowy z wieloma potencjalnymi klientami i jedyną gwarancją rezerwacji terminu jest podpisanie umowy i wpłata zadatku w wysokości 20% ceny zlecenia.