Sesja Ślubna na Pustyni Błędowskiej

Pustynia Błędowska – niezwykły jak na nasze warunki klimatyczne, rozległy obszar stworzony ręką człowieka, najpierw przez wydobywanie tam piasku, potem służył jako poligon wojskowy, co tylko wzmocniło jego pustynne walory. Dzisiaj stanowi doskonałe tło dla sesji zdjęciowych, również tych ślubnych, romantycznych i pastelowych, w których się specjalizujemy.

Magdę i Piotra znacie już zapewne z wpisu o przepięknym reportażu ślubnych w Hotelu Rezydencja w Piekarach Śląskich, który zorganizowały i perfekcyjnie zaplanowały dziewczyny z Aniołów Przyjęć. Tym razem zobaczycie ich w nieco innych, bardziej naturalnych warunkach, ale jak widzicie suknia w stylu glamour wcale nie przekreśla sesji na łonie przyrody. Magda wyglądała w swojej sukni jak prawdziwa księżniczka, otoczona przez magiczne światło, piękną przyrodę i naturalne kolory.

sesja na pustyni błędowskiejsesja na pustyni błędowskiejsesja ślubna na pustyni błędowskiejsesja na pustyni błędowskiejsesja na pustyni błędowskiejsesja ślubna na pustyni błędowskiejsesja na pustyni błędowskiejpanna młodasesja ślubna na pustyni błędowskiejpara młoda w lesiesesja na pustyni błędowskiejpara młoda w lesiesesja na pustyni błędowskiejsesja na pustyni błędowskiejsesja ślubna na pustyni błędowskiejsesja ślubna na pustyni błędowskiejsesja na pustyni błędowskiejuśmiechnięta para młodapara młoda na pustynifotografia ślubna śląsksesja na pustyni błędowskiejsesja na pustyni błędowskiejsesja na pustyni błędowskiejsesja na pustyni błędowskiejsesja na pustyni błędowskiejsesja na pustyni błędowskiejsesja na pustyni błędowskiejsesja na pustyni błędowskiejsesja na pustyni błędowskiej