Zapowiadał się piękny dzień i wiedzieliśmy, że czeka nas niezapomniane wesele w Platinum Palace Hotel , a kiedy Przyjechaliśmy na ślub Kasi i Michała, przywitało nas słońce wpadające do sali balowej przez delikatne jak mgiełka zasłony. Rzucało refleksy na romantyczne dekoracje, które zdążyła już przygotować Asia z agencji Amarante Weddings, która w doskonały sposób czuwała w tym dniu nad całym weselnym rozgardiaszem. To była nasza pierwsza wizyta w tym miejscu i musze przyznać, że okno z wykuszem i romantycznymi rzeźbami mnie zauroczyło! Wiedziałam też, że to będzie ślub jak z bajki, bo takim wymarzyła go sobie Kasia. Poczynając od sukni z przecudownym trenem z Salonu Agora, poprzez kwiatowe, różowe kompozycje z kwiaciarni Dafe , a kończąc oczywiście na królewskim miejscu Platinum Palace.

Wesele w platinum palace Wrocław

Przygotowania w Hotelu Platinum Palace

Hotel dysponuje licznymi pokojami, a Kasia dokonała świetnego wyboru przeznaczając pokój z pastelowym wystrojem na swoje przygotowania, a przygotowania Michała odbyły się  w apartamencie urządzonym w ciemnych , eleganckich kolorach idealnie pasujących do stylowych męskich dodatków. W przygotowaniach towarzyszyły nam cały czas pupile młodej pary, dwa psiaki rasy pomeranian, które wprowadzały wesołą atmosferę. Tu przy okazji rada dla wszystkich przyszłych panien młodych – wykorzystajcie czas przygotowań do tego aby dobrze się bawić, poczuć się jak gwiazda, zrobić zdjęcia z bliskimi kobietami! To jest Wasz czas i nie pozwólcie aby zdominowały go pośpiech i zdenerwowanie – Kasia wykorzystała ten czas po prostu w 120%, stąd ilość portretów na przygotowaniach była ogromna!

Jak zwykle na przygotowaniach operowałam głównie obiektywem Canon 50mm/1.2L , kilka szerszych ujęć powstało przy udziale Canona 24mm/1.4L , a do obrączek oczywiście Canon 100mm /2.8 macro.

przygotowania w platinum palace wrocławprzygotowania w hotelu platinum palacewesele w platinum palace wrocławwesele w hotelu platinum palaceslub w płatnym palaceślub w platinum palace

Ślub w Kościele św. Karola Boromeusza we Wrocławiu

Również podczas ślubu słońce dopisało i zachwyciło nas wpadając przez okrągły witraż za parą młodą… ale też wprowadziło dużo zamieszania w kolorystyce zdjęć powodując, że ciepłe żółte światło zmieszało się w chłodnym wpadającym przez drzwi oraz śnieżną bielą sukni. Jednak takie wyzwania lubię i prawie zawsze bazuję tylko na naturalnym oświetleniu – w końcu każda chwila podczas ślubu jest wyjątkowa i ma jedyne w swoim rodzaju kolory!

Jak zwykle w dużych kościołach operowałam obiektywem Canon 70-200mm/2.8 oraz Canon 24mm/1.4.

Wesele w Platinum Palace Hotel we Wrocławiu

Przenosimy się z powrotem do pięknej sali weselnej w hotelu Platinum Palace. W miarę rozwoju wydarzeń słońce wpadające przez okna w wykuszu za parą młodą przybierało coraz piękniejsze barwy. Dodatkowej atmosfery dodało kolorowe oświetlenie ledowe na sali, w pewnym momencie mieszając się z zachodzącym słoncem.

Natomiast już całkiem po zachodzie słońca, w zapadającym zmierzchu, wykonaliśmy kilka ujęć przed hotelem. Jasne obiektywy i ciepły kolor kamiennych ścian budynku zrobiły swoje i zdjęcia wyszły bardzo delikatnie oświetlone resztkami słonecznego światła znad horyzontu.

Samo wesele obfitowało w szalone tańce i zabawy, a jako, że w takich sytuacjach uwielbiam ogniskową 35 mm to tutaj użyłam głównie obiektywu Sigma art 35mm/1.4.

Wesele w Platinum Palace Hotel to zdecydowanie jasny punkt w kalendarzu 2020 roku!

wesele w platinum palacehotel platinum palace wrocławhotel platinum palace wrocławhotel platinum palace wrocławhotel platinum palace wrocławhotel platinum palace wrocławhotel platinum palace wrocławhotel platinum palace wrocławhotel platinum palace wrocławhotel platinum palace wrocławhotel platinum palace wrocławhotel platinum palace wrocławhotel platinum palace wrocławhotel platinum palace wrocławhotel platinum palace wrocławhotel platinum palace wrocławhotel platinum palace wrocławhotel platinum palace wrocławhotel platinum palace wrocławhotel platinum palace wrocławhotel platinum palace wrocławhotel platinum palace wrocławhotel platinum palace wrocławhotel platinum palace wrocławhotel platinum palace wrocławhotel platinum palace wrocławhotel platinum palace wrocław

Dziękujemy Kasiu i Michale za zaufanie i możliwość bycia z Wami w tym dniu.

Dziękujemy Asiu za doskonałą organizację i towarzystwo na weselu.

Pozdrawiamy,

Zuza i Marcin Karetta – Fotografia Ślubna Wrocław – Wesele w Platinum Palace Hotel

Privacy Preference Center