Ślub w Opolskim – województwie, do którego co roku z ogromną przyjemnością wracamy. Śluby w okolicach Opola są zawsze wyjątkowe, a ludzie przykładają do ich organizacji wielką wagę. Dlatego z radością przyjęliśmy wiadomość, że będziemy fotografować ślub Kasi i Kamila!

Pomysł na motyw przewodni ślubu

Mieć pomysł na motyw przewodni wesela to połowa sukcesu. Druga połowa to czuć się z tym motywem tak dobrze jakby naprawdę był częścią nas samych i konsekwentnie się go trzymać podczas planowania ślubu. Kasia i Kamil nie dość, że mieli taki motyw, to jeszcze postanowili powierzyć planowanie wesela ekipie specjalistów z Małgorzatą Kochanek z firmy Anioły Przyjęć na czele. Był to strzał w dziesiątkę! Królewskie logo, które zaprojektowała firma Love & Paper, a potem wykorzystanie go w papeterii było doskonałe. Potem tylko wystarczyło konsekwentnie się go trzymać – symbol korony znalazł się także na spinkach do mankietów, ciasteczkach, torcie, a nawet nadrukowany został na podszewce garnituru!

Kolory, które nigdy nie wyjdą z mody

Do takich królewskich motywów świetnie pasuje złoto, ale co do tego dodać, żeby wyszło lekko i świeżo? Oczywiście pudrowy róż! Kolor, który od lat króluje na ślubnych salonach, przepięknie ożywia cerę Panny Młodej i jest przez nas chyba najczęściej fotografowanym kolorem. Tutaj w wersji “na bogato” ocieplony brzoskwinią i ciepłą bielą, wyszło słodko i bajkowo! Za dekoracje florystyczne dla koneserów słodkich i kolorowych klimatów, odpowiadała Marta Nestorowicz.

Ślub w Opolskim – gdzie na krótką sesję w dniu ślubu?

Oczywiście do Zamku Moszna! Pomimo, że miejsce to jest bardzo popularne wśród młodych par to my niezmiennie je lubimy. Mieć scenerię do sesji rodem z bajek Disneya i nie skorzystać? To nie w naszym stylu – dlatego po ceremonii wyskoczyliśmy na kilka ujęć z bajkowym Zamkiem w tle. Poprzednie sesje plenerowe, które tam wykonaliśmy możecie obejrzeć Tutaj i tutaj.

Dziękujemy za możliwość współpracy przy tym pięknym ślubie! Pozdrawiamy ciepło i zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dnia ślubu. Już wkrótce pokażemy Wam też sesję plenerową, na którą pojechaliśmy do Bawarii.

Zuza i Marcin Karetta – Fotografia Ślubna Śląsk

Ślub w opolskimfotografia slubna opolefotografia slubna opolefotografia slubna opolefotografia slubna opoleślub w Opolskimfotografia slubna opoleSpinki do mankietów i podszewka garnituru z logo specjalnie zaprojektowanym na ten wyjątkowy dzień!ślub w Opolskimślub w Opolskimślub w Opolskimfotografia ślubna opolefotografia ślubna opoleślub w Opolskimfotografia ślubna opolefotografia ślubna opolefotografia ślubna opoleślub w Opolskimfotografia ślubna opolefotografia ślubna opoleślub w OpolskimNie mogło być lepszego miejsca, żeby uhonorować tę królewską parę – na to jedno ujęcie warto było pojechać do Zamku Moszna zaraz po ceremonii!ślub w Opolskimfotografia ślubna opolefotografia ślubna opolefotografia ślubna opolePudrowy róż i królewskie motywy były wszędzie!fotografia ślubna opolefotografia ślubna opoleślub w Opolskimślub w Opolskimślub w Opolskimfotografia ślubna opoleślub w Opolskimślub w Opolskimślub w Opolskimślub w Opolskimślub w Opolskim

Privacy Preference Center