Fotografia Ślubna Śląsk – nie tylko na Śląsku!

Pomimo, że fotografia ślubna Śląsk to nasza specjalność, tym razem przejechaliśmy pół Polski, aby spełnić marzenie młodej pary o pięknych zdjęciach ślubnych i było warto! Dzień ślubu Sylwii i Pawła zaczął się wcześnie rano, był bardzo intensywny, obfitował w niespodzianki pogodowe takie jak porywisty i bardzo zimny wiatr oraz ołowiane chmury w trakcie zaplanowanej sesji w trakcie wesela. Jednak czy to w jakiś sposób wpłynęło na nastrój i dobrą energię nowożeńców? Nie! Wręcz przeciwnie – Sylwia i Paweł przez cały czas, niezmiennie i niezależnie od zmęczenia generowali gigawaty dobrej energii i uśmiech od ucha do ucha!

Fioletowe dekoracje sali weselnej i bukiet z fioletowymi akcentami zachwyciły mnie od pierwszego wejrzenia, również klimatyczne oświetlenie na sali weselnej nawiązywało kolorem do motywu przewodniego. Szare suknie druhen doskonale dopasowane były do całości dekoracji, a na dodatek świetnie zgrały się z pochmurnym niebem podczas minisesji w trakcie wesela – jednym słowem, wszystko zagrało idealnie!

Sesja ślubna na Zamku Moszna

Sesja ślubna na Zamku Moszna za to była bardzo słoneczna i ciepła, cudowny letni klimat parku i niezmiennie uśmiechnięci zakochani! Nie była to nasza pierwsza sesja ślubna na Zamku Moszna, już wcześniej mogliście obejrzeć nasze zdjęcia z tego miejsca TUTAJ.
Sylwio, Pawle uwielbiamy Was – jesteście pozytywnie nie do zdarcia!

Zuza i Marcin Karetta – Fotografia Ślubna Śląsk