Sesja ślubna za granicą

Kasię i Kamila mieliście już okazję poznać przy okazji reportażu z ich ślubu, który możecie obejrzeć zarówno na naszym blogu jak i na profilu FB, gdzie został przez Was przyjęty bardzo pozytywnie. Nie ma się co dziwić, gdyż ta przesympatyczna para tak bardzo promienieje wewnętrznym spokojem i szczęściem, że gdziekolwiek się pojawiali tam pojawiał się uśmiech na twarzach ludzi. Tak było podczas dnia ślubu i tak też było w dniu sesji plenerowej, na którą zaprosili mnie w okolice swojego zamieszkania. Sesja ślubna w Bawarii to była dla mnie prawdziwa przyjemność! Bez pośpiechu i w niezwykle miłej atmosferze spędziliśmy kilka godzin na spacerach po ich ulubionych miejscach, a dwa z nich szczególnie zapisały się w pamięci i na fotografiach.

Sesja nad jeziorem Eibsee

Nazwa jeziora pochodzi od cisów (Eibe), które niegdyś licznie porastały okoliczne lasy i chociaż obecnie są już rzadko spotykane, to jednak magia takich botanicznych nazw zawsze mi się udziela. Dostojne świerki osłaniające swymi gałęziami brzegi jeziora zrobiły na mnie ogromne wrażenie, a błękitnozielona barwa wody wydawała się żyć własnym życiem, bo przebijała z głębin nawet kiedy niebo pokryte było szarymi chmurami. Zakątek, w którym nad małym jeziorkiem górują szczyty gór był wyjątkowo romantyczny i mieliśmy wielkie szczęście, że na kilka minut chmura rozstąpiła się i góry postanowiły podarować parze młodej piękne tło.

para młoda nad jezioremsesja ślubna w Bawariipara młoda w lesiesesja ślubna nad jeziorem Eibseesesja ślubna w Bawariipara młoda nad jezioremsesja ślubna w Bawariisesja ślubna w Bawariisesja ślubna w Bawarii

Sesja w pałacu Linderhof

Symbolem Bawarii i miejscem tłumnie odwiedzanym przez turystów, bloggerów i gwiazdy instagrama jest zamek Neuschwanstein, ale Kasia z Kamilem postanowili, że odwiedzimy miejsce bardziej kameralne. Pałac Linderhof i otaczające go ogrody okazały się przepięknym miejscem, spokojnym, romantycznym, idealnym na ślubną sesję fotograficzną. Największe wrażenie zrobiła na mnie symetria i harmonia ogrodowych dekoracji, żywopłotów i nasadzeń, przepiękne fontanny i masę cichych zakątków, w których można posiedzieć zachwycając się otaczającą przyrodą. Jakby tego było mało to cały ogród umiejscowiony jest pomiędzy lasami i górami, a w fontannach płynie woda z górskich źródeł, jest tutaj tyle pięknych zakątków, że sesja ślubna w Bawarii nie musi wcale odbywać się przy zamku Neuschwanstein.

sesja ślubna w Bawariisesja ślubna w Bawariisesja ślubna w Bawariisesja ślubna w Bawariisesja ślubna w Bawariisesja ślubna w Bawariisesja ślubna w Bawariisesja ślubna w Bawariisesja ślubna w Bawariisesja ślubna w Bawariisesja ślubna w Bawariisesja ślubna w Bawariisesja ślubna w Bawariisesja ślubna w Bawariisesja ślubna w Bawariisesja ślubna w Bawariisesja ślubna w Bawariisesja ślubna w Bawarii

Kasiu i Kamilu bardzo dziękuję Wam za ten wspólnie spędzony dzień, niech te fotografie będą dla Was na zawsze obrazem Waszej miłości do siebie i otaczającego Was Świata!

Organizatorem i koordynatorem całego ślubu Kasi i Kamila były Anioły Przyjęć z Gosią Kochanek na czele – bez Was nie byłoby tak pięknie!