Wesele w Rezydencja Luxury Hotel

Gdy ktoś pyta mnie o miejsce, w którym można urządzić pałacowe wesele w okolicy Katowic to bez wahania jako pierwsza nazwa pada Rezydencja Luxury Hotel w Piekarach Śląskich. Miejsce to ma wszystko czego potrzeba do zorganizowania eleganckiej uroczystości. Pokoje urządzone gustownie w stylu francuskiej rezydencji, ogród w stylu angielskim, który zaprasza na spacery niezależnie od pory roku, doskonałą kuchnię i profesjonalną obsługę, która pomoże Wam w organizacji tego dnia.

Powierz swoje wesele specjalistom…

Anna i Zeki powierzyli organizację swojego ślubu Karolinie z GlamourEvent Wedding Planners i wybrali właśnie Rezydencję, aby zorganizować polsko-turecką uroczystość. Muszę przyznać, że charakteru całemu wydarzeniu nadaje nie tylko miejsce ślubu, ale przede wszystkim dekoracje. Złoto i tureckie wzory w połączeniu z szarym błękitem polskiego nieba, a w dekoracjach kwiatowych orientalne storczyki i delikatne ogrodowe hortensje tworzą mieszankę, której trudno się oprzeć.

Dziewczyny z Naboo Projekt z Natury odpowiedzialne za florystykę oraz firma Love&Paper, która stworzyła papeterię w tym dniu naprawdę stanęli na wysokości zadania. Przyjrzyjcie się dokładnie detalom jakie zostały użyte do dekoracji papeterii i temu jak doskonale pasują one do kolorów kwiatów. Wisienką na torcie był właśnie przysłowiowy tort przygotowany przez Galerię Tortów Artystycznych  – biało złoty, z tureckimi zdobieniami idealnie dopasowanymi do reszty wzorów.

…i ciesz się w pełni dniem swojego ślubu.

Anna i Zeki w tym wszystkim byli totalnie zrelaksowani i uśmiechnięci, pomimo ciężkich chmur, które zakryły niebo. Zaczynając od przygotowań w królewskich apartamentach, a kończąc na szampańskiej zabawie – mogli skupić się tylko na przeżywaniu pięknych chwil swojego wielkiego dnia.

Zapraszamy do obejrzenia reportażu i pozostawienia komentarza pod wpisem!

Zuza i Marcin

wesele w rezydencja luxury hotelobrączki ślubne katowicewesele w rezydencja luxury hotelwesele w rezydencja luxury hotelwesele w rezydencja luxury hotelwesele w rezydencja luxury hotelwesele w rezydencja luxury hotelwesele w rezydencja luxury hotelwesele w rezydencja luxury hotelwesele w rezydencja luxury hotelwesele w rezydencja luxury hotelwesele w rezydencja luxury hotelwesele w rezydencja luxury hotelwesele w rezydencja luxury hotelwesele w rezydencja luxury hotelwesele w rezydencja luxury hotelwesele w rezydencja luxury hotelwesele w rezydencja luxury hotelwesele w rezydencja luxury hotelwesele w rezydencja luxury hotelwesele w rezydencja luxury hotelwesele w rezydencja luxury hotelwesele w rezydencja luxury hotelwesele w rezydencja luxury hotelwesele w rezydencja luxury hotelwesele w rezydencja luxury hotelwesele w rezydencja luxury hotelślub plenerowy w rezydencja luxury hotelślub plenerowy w rezydencja luxury hotelślub plenerowy w rezydencja luxury hotelślub plenerowy w rezydencja luxury hotelślub plenerowy w rezydencja luxury hotelślub plenerowy w rezydencja luxury hotelślub plenerowy w rezydencja luxury hotelślub plenerowy w rezydencja luxury hotelślub plenerowy w rezydencja luxury hotelślub plenerowy w rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotelwesele rezydencja luxury hotel