Ślub w Bielawie

Często fotografujemy na Dolnym Śląsku i zawsze bardzo dobrze to wspominamy, ze względu na piękne zabytki, wspaniałe widoki i fantastycznych ludzi. Tym razem również się nie zawiedliśmy i czekało na nas wesele w Hotelu Dębowym. Od razu po przyjeździe na miejsce przygotowań oczarował nas otoczony zielenią,  kameralny Hotel Dębowy oraz ciepłe i serdeczne przywitanie ze strony samych nowożeńców. Ada i Maciek, bo o nich mowa, okazali się już na wstępie niesamowicie przyjacielscy, pełni dystansu i poczucia humoru, a równocześnie zadbali o wszystkie szczegóły uroczystości tak, żeby ten dzień był po prostu wyjątkowy!

Filigranowa figura Ady przepięknie prezentowała się w baśniowej sukni Allure Bridals, a dobrana do tego fryzura ze spływających miękko loków stworzyły wizerunek bajkowej księżniczki. Do tego doskonale dopasowane dekoracje w odcieniach różu wykonane z setek kwiatów przez firmę Kuferek, z których na szczególną uwagę zasługują dekoracje stołów weselnych i ścianka z kwiatów za parą młodą. Maciek również fantastycznie się prezentował w klasycznym czarnym smokingu i razem stworzyli parę jak z najpiękniejszej bajki!

O profesjonalny makijaż zarówno w dniu ślubu jak i na sesji plenerowej zadbała Marta Morawiecka, która doskonale wie, jak zadbać o to aby twarz była wyrazista, a oczy hipnotyzowały spojrzeniem. Niedługo pokażemy Wam także jak wyglądała sesja zdjęciowa w Mosznej z udziałem tej przepięknej pary.

Wesele w Hotelu Dębowym Bielawa

Wesele podobnie jak przygotowania odbyło się w Hotelu Dębowym na przepięknej sali dekorowanej baśniowo jak przystało na tak bajkową parę. Setki róż w pudrowym różowym kolorze, hortensje i delikatna gipsówka, a do tego przepiękna kwiatowa ścianka za parą młodą. Do tego tort godny królewskiej pary i mamy prawdziwy bal księcia i księżniczki.

Ado i Maćku dziękujemy za zaufanie i możliwość uczestniczenia wraz z Wami w tym pięknym dniu!

Zuzanna i Marcin Karetta – Fotografia ślubna Śląsk