Sesja ślubna na Górze Zborów

Kiedy rozmawialiśmy z Laurą i Danielem o wyborze miejsca na sesję plenerową, wiedzieliśmy, że będzie to miejsce zielone, naturalne, idealnie pasujące do świeżej naturalności kwiatów i liści, którą Laura wybrała za motyw przewodni ich ślubu. Wybór padł na Górę Zborów na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, miejsce o tyle popularne co niezwykłe. W rejonie Podlesic Wyżyna Częstochowska wygląda jak rozległa równina porośnięta lasami, poprzecinana prostymi drogami jak w filmach o amerykańskim południu. Góra Zborów króluje nad tą równiną tak, że człowiek będąc na jej ozdobionym wapiennymi skałami szczycie czuje się wspaniale i za każdym razem wyjątkowo!

Sesja ślubna na Górze Zborów to właśnie takie doświadczenie – wyjątkowości, piękna przyrody, czystej radości. Zresztą zobaczcie sami – czy ich szalona energia nie pasuje idealnie do tego miejsca?

Zdjęcia ze ślubu Laury i Daniela możecie obejrzeć TU.

sesja ślubna na górze zborówsesja ślubna na górze zborówsesja ślubna na górze zborówsesja ślubna na górze zborówsesja ślubna na górze zborówsesja ślubna na górze zborówsesja ślubna na górze zborówsesja ślubna na górze zborówsesja ślubna na górze zborówsesja ślubna na górze zborówsesja ślubna na górze zborówsesja ślubna na górze zborówsesja ślubna góra zborówsesja ślubna na górze zborówsesja ślubna na górze zborówsesja ślubna na górze zborówsesja ślubna na górze zborówsesja ślubna na górze zborówsesja ślubna na górze zborówsesja ślubna na górze zborówsesja ślubna na górze zborówsesja ślubna na górze zborówsesja ślubna na górze zborówsesja ślubna na górze zborówsesja ślubna na górze zborówsesja ślubna na górze zborówsesja ślubna na górze zborówsesja ślubna na górze zborów

Laura miała na sobie suknię z kolekcji Agnieszki Światły.