Natalia i Łukasz od pierwszego spotkania urzekli nas swoim szczerym i naturalnym sposobem bycia, więc od razu wiedzieliśmy, że będzie nam się dobrze pracowało na ich ślubie. W dniu ślubu atmosfera od rana była cały czas bardzo spokojna, jakby przyszli nowożeńcy wiedzieli, mieli niezachwiane przekonanie, że cokolwiek by się nie wydarzyło, to wszystko będzie dobrze bo przecież ich miłość jest ponad wszystkim.

Przygotowania w domu Pani Młodej odbywały się w spokoju i skupieniu, a jasne dodatki podkreślały uroczystość każdej chwili oczekiwań – prosta koronkowa sukienka, białe pudełko na obrączki i subtelna ozdoba we włosach – to wszystko stworzyło atmosferę niezwykłej klasy i elegancji.  Przepiękne dekoracje na weselu były w pudrowych kolorach różu i brzoskwini, które doskonale pasowały i harmonizowały szarości nowoczesnej sali weselnej w hotelu Aroma Stone.

fotografia slubna slask

Przygotowania w domu Panny Młodej – fotografia ślubna Śląsk

Warto zadbać o to, aby pokój w którym odbędą się przygotowania był enklawą piękna i spokoju. Cały dom może być objęty pozytywnym chaosem odwiedzin, szumem rozmów i spontanicznością, ale ten jeden zakątek niech będzie miejscem wyciszenia, wysprzątanym i nastrojowym. Świetnie jeśli wystrojem będzie nawiązywał do motywu przewodniego wesela, w tym przypadku biel i złoto jako niezwykle klasyczne, ale ciepłe zestawienie. Kojarzy się z barokiem i romantyzmem, ale jest świeże i eleganckie.

fotografia ślubna śląskfotografia ślubna śląskfotografia slubna opolefotografia slubna opolefotografia slubna opole

Ceremonia ślubna przy dźwiękach muzyki – fotografia ślubna Śląsk

Element, który trudno oddać na zdjęciach, ale który tworzy niesamowity nastrój i emocje, a te zostaną w pamięci nowożeńców i gości na długo! Warto zadbać o piękną oprawę muzyczną, śpiewaczkę, skrzypaczkę, harfę … łzy szczęścia gwarantowane!

fotografia slubna opolefotografia slubna opolefotografia slubna opolefotografia slubna opolefotografia slubna opolefotografia slubna opole

Wesele w Hotelu Aroma Stone – fotografia ślubna Śląsk

fotografia slubna opolefotografia slubna opolefotografia slubna opolefotografia slubna opolefotografia slubna opolefotografia slubna opolefotografia slubna opolefotografia slubna opole

Sesja ślubna na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Narzeczeni razem wszystko perfekcyjnie zaplanowali i przez cały czas dało się odczuć ich wzajemne zrozumienie. Przekonaliśmy się o tym także podczas sesji plenerowej, którą nowożeńcy postanowili wykonać w rocznicę ślubu na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Razem dzielili się pomysłami, opowiadali o wspólnych planach, wizjach i spędzaniu czasu w swoim towarzystwie. Zdecydowanie – nadajemy na podobnych falach i zawsze kiedy pary pytają o przepis na udane małżeństwo odpowiadamy – wspólne zainteresowania, plany, wyjazdy, spędzanie wolnego czasu razem, to generuje wspólną energie, wspomnienia i spaja związek na bardzo długo!zdjecia slubne jura krakowsko-czestochowskazdjecia slubne jura krakowsko-czestochowskazdjecia slubne jura krakowsko-czestochowskazdjecia slubne jura krakowsko-czestochowskazdjecia slubne jura krakowsko-czestochowskazdjecia slubne jura krakowsko-czestochowskazdjecia slubne jura krakowsko-czestochowskazdjecia slubne jura krakowsko-czestochowskazdjecia slubne jura krakowsko-czestochowskazdjecia slubne jura krakowsko-czestochowskazdjecia slubne jura krakowsko-czestochowskazdjecia slubne jura krakowsko-czestochowskazdjecia slubne jura krakowsko-czestochowskazdjecia slubne jura krakowsko-czestochowskazdjecia slubne jura krakowsko-czestochowskazdjecia slubne jura krakowsko-czestochowskazdjecia slubne jura krakowsko-czestochowskazdjecia slubne jura krakowsko-czestochowska

Dziękujemy za zaufanie i życzymy Wam Kochani jeszcze wielu tak pięknych i cennych chwil jak do tej pory! Kolekcjonujcie piękne momenty jak najbardziej wartościowe skarby.

Zuza i Marcin Karetta

Fotografia Ślubna Śląsk – Fotografia Ślubna Opole – Sesja ślubna Jura Krakowsko-Częstochowska

Privacy Preference Center