Cześć!
Nazywamy się Zuza i Marcin – jesteśmy małżeństwem fotografów i wspólnie od 11 lat tworzymy WSPOMNIENIA. Tak, mamy taką superMOC . Ponieważ Twój mózg jest jak twardy dysk utrwalone chwile z czasem zacierają się w pamięci, zastępowane są przez inne, ważniejsze na ten moment. Po wielu latach przetrwa już tylko to, co zostało dodatkowo wzmocnione – przez FOTOGRAFIĘ – to od nas zależy jaki obraz stanie się Waszym wspomnieniem.
Tak, wiemy, że to odpowiedzialne zadanie, ale uwielbiamy tworzyć dla Was obrazy pełne miłości, światła i pokazujące relację między ludźmi. Bo ślub to WASZE święto, podczas którego celebrujecie MIŁOŚĆ i bliskość między Wami, ale też z Waszymi rodzinami i przyjaciółmi, z którymi potem dzielicie obrazy i wspomnienia.
W naszym najczęściej wybieranym rodzaju usługi spędzamy z Wami cały dzień – od przygotowań do północy. Nie limitujemy godzin ani ilości oddanych zdjęć – otwieramy się na Waszą HISTORIĘ i z ekscytacją czekamy co przyniesie każda kolejna chwila tego dnia.
Napisz do nas lub jeszcze lepiej zadzwoń – chętnie wysłuchamy Waszych pomysłów i historii, a potem wspólnie ustalimy jak najpiękniej uwiecznić WASZ WIELKI DZIEŃ!
Pozdrawiamy Was ciepło,
Zuza i Marcin Karetta
zuzanna karetta fotograf śląsk

Zuza Karetta


W naszym duecie to Zuza specjalizuje się w subtelnych portretach i pastelowych ujęciach kwiatów i detali. Uwielbia ręcznie robione ozdoby, kaligrafowaną papeterię, biżuterię po babci i uważa, że w dniu ślubu takie drobne detale mają wartość emocjonalną…

…a emocje to podstawa fotografii. Wasze uśmiechy, drobne gesty miłości, wyrazy twarzy gości podczas pierwszego tańca czy łzy rodziców podczas przysięgi to momenty, która Zuza chętnie wyłowi spośród zgiełku panującego w dniu ślubu.

Tym bardziej, że po za fotografią pasją Zuzy jest joga i zgłębianie tajemnicy jak zachować równowagę i balans w ciągle zmieniającym się świecie.

Namaste!

Marcin Karetta


Pasją i drugim zawodem Marcina jest fotografowanie i obserwacja dzikiej przyrody, dlatego w naszym duecie to właśnie on okazuje się niezawodny kiedy sprawy przybierają dynamiczny obrót. Szalone tańce i zabawy podczas wesela czy niespodziewane zwroty akcji podczas przygotowań to jego specjalność!

Ma na swoim koncie wiele książek i publikacji przyrodniczych, w tym National Geographic, więc jeśli zagadasz go o jakiś temat związany z dziką przyrodą Polski to niewykluczone, że rozmowa potrwa kilka godzin.

Marcin Karetta fotograf